Lås Örebro 

Personalen 

 

Här är vi som jobbar på Örebro Säkerhetscenter   

Tillsammans har vi många års erfarenhet i branschen med de utbildningar och behörigheter för att kunna utföra de tjänster som krävs av dig som kund. 

 


Joachim Gunhammar

Projektering installationer



Telefon: 073 - 646 28 10
E-post: joachim@sakerhetscenter.nu




Mikael Berggren
Låssystem, Webbshop, Butik



Telefon: 070 - 646 28 11
E-post: mikael@sakerhetscenter.nu




Adam Strömberg

Arbetsledning installationer




Telefon: 070 - 646 28 13
E-post: adam@sakerhetscenter.nu




Anneli Berggren
Webbshop, Butik



Telefon: 019 - 765 20 30
E-post: info@laskompaniet.se



Kai Salonen
Webbshop, Butik



Telefon: 019 - 765 20 30
E-post: info@verktygsvaruhuset.se




Robin Svensson
Säkerhetstekniker



Telefon: 070 - 615 01 47
E-post: robins@sakerhetscenter.nu




Jerry Toren
Säkerhetstekniker



Telefon: 070 - 646 22 92
E-post: jerry@sakerhetscenter.nu



Joakim Åkerman
Säkerhetstekniker



Telefon: 070 - 615 80 90
E-post: joakim.akerman@sakerhetscenter.nu




Lasse Pettersson
Säkerhetstekniker



Telefon: 070 - 646 26 29
E-post: lars.pettersson@sakerhetscenter.nu



Andreas Jonsson

Larmtekniker



Telefon: 070 - 646 21 30
E-post: andreas.jonsson@sakerhetscenter.nu




Tomas Klarin

Larmtekniker



Telefon: 070 - 646 21 40
E-post: tomas@sakerhetscenter.nu




Olof Bergman
Praktikant